Prodej veteránů

Připravte svůj veterán na sezónu 2020!
Nedá se říci, že by zima byla v plném běhu, ale na vyjížďky to zatím zrovna není. A právě proto je čas připravit svůj veterán na sezónu. Nabízíme Vám kompletní prohlídku vozu, provedení běžné údržby jako je výměna olejů, filtrů, kontrola a seřízení brzd a další nutné opravy právě nyní, v době kdy Vaši miláčkové na silnici nevyjíždí. Váš vůz si rádi odvezeme vlastními prostředky a zase Vám jej stejnou cestou vrátíme. Zavolejte nám na tel.: +420 602 949 106.
Více informací

1   -   - 2

Prodej veteránů, veterán pro Vás

Standardně nabízíme k prodeji vozidla nazývaná jako veterán. Zabýváme se dovozem a renovacemi zejména amerických veteránů. Naše vozidla jsou renovována naprosto detailně a pod certifikovanou známkou. Každý veterán, který byl renovován v naší dílně je vybaven certifikací a rodným listem s doživotní zárukou na kvalitu provedení antikorozní ochrany, včetně finálního laku. Na přání pro Vás rádi provedeme drobné nebo i rozsáhlejší úpravy nad rámec nabídkové ceny. Styl nebo doba ze které Vámi vybraný veterán pochází nejsou rozhodující, zabýváme se americkými vozy z let 1900 až 1980. Navštivte galerie obrázků našich veteránů a dozvíte se více.


Sraz amerik - autoveteránů Chabařovice 2020

Sraz autoveteránů Chabařovice 2020 Zveme Vás na dlouho slibovaný sraz amerických vozidel pod názvem: Ameriky na severu. Můžete se těšit na živé country a bluegrassové kapely Travelling Twisted Trio, JTD a Blue Eyes a rock and rollovou a oldies kapelu The Six Fire Balls. Přijďte pobejt 16.-17.5. 2020 do Autokempu Chabařovice. Během dne se vyřádíme u soutěží, spláchnem prach zapadlejch cest dobrým pivkem, pojíme něco burgrů, dáme panáčka, večer pokecáme u táboráku a možná pohrajem pár tklivejch písní..;-) Vlastní akustické hudební nástroje vítány..noc bude dlouhá.. Těšíme se na Vás! Tým Bald Eagle Garage.


Veterán Mercury Cougar 1968 po renovaci

Veterán Mercury Cougar 1968 Právě jsme dokončili renovaci veterána Mercury Cougar 1968 o kterém se můžete dočíst o několik článků níže. V průběhu renovace jsme ukládali fotografie pro srovnání stavu před a po renovaci. Tento veterán patří mezi ty nejkrásnější sportovní vozy své doby. Práce trvaly přibližně čtyři měsíce. K vozu bude novému majiteli dodán certifikát kvality provedení celkové antikorozní ochrany společnosti Novol, včetně kompletní dokumentace provedení povrchové ochrany až po finální lak. Vůz je připraven k odběru. Přiďte si prohlédnout tuto elegantní pumu na mustangovském rámu.

více ..

Chevrolet Pick up 3100 1954

Chevrolet Pick up Chevrolet 3100, ročník 1954. Co dodat? Snad jen to, že jde o pravděpodobně nejkrásnější auto mezi pickupy. Tento americký veterán je po komletní renovaci. Fotodokumentace celé renovace je k nahlédnutí. Nádherná hnědá s krémovou barvou ladí s cedrovým dřevem bočnic. Toto vozidlo nabízí své možnosti i těm do se poohlíží po promotion autu. Vůz je již prodán, ale my obdobný veterán máme vždy buď skladem nebo na cestě, jako právě nyní. Předpokládané datum dovozu do ČR koncem ledna 2020.

více ..

Ford Mustang 302 1969

Veterán Ford Mustang 302 1969 Krásný veterán Ford Mustang. Sen každého kluka nebo muže a hlavně chlapa. Tento vůz byl vyroben v roce 1969 a tedy přímo v tom největším žáru éry muscle cars. Je vybaven osmiválcovým motorem V8 o objemu 302 cui a výkonem 220 hp. Bez klasické V8 si asi nikdo z nás nedovede pravý Mustang představit. Nabízíme veterán ve stavu po celkové renovaci. Vůz je již v ČR!

více ..

Chevrolet 3100 Pickup 1954

Veterán Chevrolet 3100 Pickup 1954 Každý chlap si chce hrát. Jako malí jsme si hráli s autíčky. Teď jsme velcí a něco dobrého v nás provokuje a nutí udělat něco, co bude nejen připomínat staré dobré časy nám, ale i ostatním. Ano, veterány táhnou pozornost, jsou pohlazením pro oko a takto krásný vůz Vám musí pochválit i Vaše paní. Ti kdo měli štěstí a jejich paní s nimi sdílí jejich radost a občas nebo i často ráda pomůže veterán provětrat na nějakém srazu, jsou ještě šťastnější. Příběh tohoto vozu je vlastně stejný. Tento veterán našel své přístřeší tam kde se dva hledali, našli a už se neopustili. My jim to přejeme, děkujeme za jejich přízeň, a těm kdo by se chtěli vydat podobnou cestou nabízíme dovoz a renovaci podobného vozu.

více ..

Plymouth Fury VIP 1967

Ročník 1967. Tento krásný vůz, veterán, v letech 1967-1974 vyráběný co by velký, patří rokem výroby mezi tzv.: muscle cars. Zkratka VIP znamená Very Important Plymouth. Vůz svou impozantní velikostí a výkonem opravdu naplňuje tuto obchodně marketingovou zkratku ve všech ohledech. Hlavním záměrem konstruktérů bylo vytvořit produkt srovnatelný s vozy Ford LTD, AMC Ambassador a Chevrolet Caprice. Rok 1967 s sebou přinesl mimo jiné vylepšená bezpečnostní opatření. Veterán nabízíme ve stavu po kompletní renovaci. Nová kola. Nádherný zvuk. Opravdu působivý a podmanivý  dojem když se do zvuku této V8 zaposloucháte. Super tip na sezónu! A k tomu ta spousta místa, která zejména v letním obcdobí vybízí k nejrůznějším myšlenkám. Tento veterán Vám projde i u Vaší drahé polovičky!

více ..

Mercury Cyclone Cobra Jet 1969

Veterán Mercury Cyclone 428 Cobra Jet 1968 Opravdová vzácnost a pojem ve světě muscle cars. Limitovaná série vozů dostupných od poloviny roku 1968. Tento veterán vyrobený v roce 1969 s sebou přináší opravdovou chuť a vůni období zlatých let silných a krásných amerických aut. Celkem bylo vozidel tohoto typu vyrobeno pouze 3261. jedná se překrásně provedený, našlapaný a nekompromisní fastback. Jedná se o automobil na rámu, který se používal pro Ford Mustang. Také motor, převodovka a další komponenty se shodují. Vše je koncernové. Čísla motoru a rámu se shodují! Rarita! Je velmi pravděpodobné, že veterán tohoto typu v ČR dosud nejezdí.

více ..

Oldsmobile 442 V8 1968

Opravdu zlý veterán, moc zlý muscle car. Jeden z nejzlejších, které se kdy vyráběly. Vůz byl vyroben v Kanadě. Jedná se proto o velkou sběratelskou raritu. Výkonem 350 koní patří mezi nejsilnější vozy vyráběné ve zlaté době muscle cars vůbec. Toto není jak se říká, vozidlo pro mamku. V roce 1968 šlo o vůbec nejsilnější vůz na trhu.

více ..

1   -   - 2

Kontaktní formulář   (z kategorie: Veterán prodej)


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)