Prodej veteránů

Připravte svůj veterán na sezónu 2020!
Nedá se říci, že by zima byla v plném běhu, ale na vyjížďky to zatím zrovna není. A právě proto je čas připravit svůj veterán na sezónu. Nabízíme Vám kompletní prohlídku vozu, provedení běžné údržby jako je výměna olejů, filtrů, kontrola a seřízení brzd a další nutné opravy právě nyní, v době kdy Vaši miláčkové na silnici nevyjíždí. Váš vůz si rádi odvezeme vlastními prostředky a zase Vám jej stejnou cestou vrátíme. Zavolejte nám na tel.: +420 602 949 106.
Více informací

DeSoto S 15 Custom 1951

Pohoda, klídek a tabáček..chcete-li. Ano, přesně tak by se dalo shrnout to hlavní co Vám tento krásný veterán z krásných padesátek může nabídnout. Tehdejší design dával vozům obličeje, výraz a také duši, která dnešním autům poněkud chybí. Tohle auto rozhodně nebudí v majiteli ani v ostatních účastnících silničního provozu stres. A o to vlastně možná jde, ne?

Veterán je pojízdný a plně funkční. V roce 1995 prošel středně rozsáhlou renovací v pořadí druhým majitelem. Od té doby byl garážován. Na evropském trhu se vozidel této značky mnoho nevyskytuje a v Čechách by se potom dala spočítat na prstech jedné ruky. Značka vznikla v roce 1928 a zanikla v roce 1961. Náš veterán je vybaven krásně předoucím řadovým šestiválcem a dvoustupňovou poloautomatickou převodovkou. Neváhejte si vůz přijet prohlédnout! Krása padesátek je v mnohém neodolatelná..


Značka: DeSoto
Typ: S 15 Custom
Rok výroby: 1951
Motor: řadový 6-ti válec "flat head"
Zdvihový objem: 4100cm3
Výkon: 85kW
Převodovka: 2st. poloautomat
Počet mil: 19. 316
Barva: modrá
Veteránská čísla: ano

Cena:  707. 000,-Kč ( k ceně nebude přičteno DPH )


Kontaktní formulář   (z kategorie: Veterán prodej)


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)